Rozpoczynamy zbiórkę!

W tym roku zbieramy mydła w kostce oraz szczoteczki do zębów! Zbiórka trwa do końca października. Artykuły można przynosić do opiekunów: p. Magdy Bajon, p. Laury Napieralskiej oraz p. Mileny Hanusek-Czajka lub bezpośrednio do sali nr 6. Działamy :)

Czytaj więcej
Zbiórka dla Fundacji Redemptoris Missio

"KUP PAN SZCZOTKĘ", "OPATRUNEK NA RATUNEK", "PODAJ MYDŁO" Zbieramy: pasty i szczoteczki do zębów; materiały opatrunkowe; środki odkażające i sprzęt medyczny; mydło w kostkach. Akcja trwa do końca października w sali nr 6.

Czytaj więcej
Wolontariusze w Muzeum Ziemi Wschowskiej

7 października wolontariusze ze SKW Niezapominajka wraz z opiekunami zostali zaproszeni do Muzeum Ziemi Wschowskiej. Oglądaliśmy wystawę poświęcona patronowi naszej szkoły pt. ,,Król Stanisław I, Sarmata i Europejczyk. Ziemia Wschowska - Lotaryngia".

Czytaj więcej
"Magdalenki"

Nasza pierwsza akcja w nowym roku szkolnym. Wolontariusze SKW Niezapominajka upiekli magdalenki - ulubione ciasteczka patrona naszej szkoły Stanisława Leszczyńskiego. Smakołykami poczęstowani zostali goście wernisażu wystawy ,, Król Stanisław I, Sarmata i Europejczyk. Ziemia Wschowska - Lotaryngia&q…

Czytaj więcej
"Dzień gofra dla Zuzi"

Dziś w naszej szkole odbyła się kolejna akcja SKW "Niezapominajka"- „Dzień gofra dla Zuzi”. Nasze Mamy, Pani Kasia i Pani Dorota upiekły mnóstwo pachnących gofrów. Pieniądze zebrane ze sprzedaży gofrów pomogą Zuzi wrócić do zdrowia. Serdecznie dziękujemy naszym naszym Paniom za poświęcony…

Czytaj więcej
UNICEF- zakończenie akcji

,,Wszystkie Kolory Świata” to wyjątkowa akcja edukacyjno-pomocowa UNICEF Polska, która już po raz szósty była przeprowadzana w polskich placówkach edukacyjnych a w Szkole Podstawowej w Wijewie po raz czwarty. Akcja promowana była przez Szkolne Koło Wolontariatu ,,Niezapominajka”.

Czytaj więcej