Mikołajki

Podczas Sportowych Potyczek, naszych uczniów odwiedził Święty Mikołaj z upominkami od Rady Rodziców. Pyszne muffinki zostały zakupione z wpłaconych składek. Rada Rodziców przy SP Wijewo

Czytaj więcej
„PIERNIKOWA AKCJA”

Kochani Rodzice! Z całego serca dziękujemy za wsparcie „PIERNIKOWEJ AKCJI”! Z Waszą pomocą udało się uzbierać 2675 zł!!! Dziękujemy za artykuły spożywcze, których ilość przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Cieszymy się niezmiernie, że tylu nas - rodziców, ale także uczniów przybyło i pomogło w…

Czytaj więcej
Informacja od Rady Rodziców

Informacja od Rady Rodziców Rada Rodziców informuje, że już w środę tj. 1 grudnia będzie można zakupić upieczone przez Nas pierniczki. Zapraszamy od godziny 12.00 do godzin wieczornych do kuchni przy Sali GOK w Wijewie (wejście od parkingu przy OSP). Gwarantujemy same pyszności. W przypadku pytań,…

Czytaj więcej
Rada Rodziców

Kolejny raz dziękujemy za zaufanie i wsparcie Wszystkim tym, którzy zaangażowali się w dzisiejszą akcję Rady Rodziców. Stałym i nowym klientom życzymy smacznego Dziękujemy Państwu Reginie i Markowi Sobolom za świeże warzywa, oraz Mleczarni z Wolsztyna i Rodzicom dzieci z naszej szkoły za ni…

Czytaj więcej
Pierogi

Wszystkie osoby zainteresowane zakupem pierogów z kapustą i grzybami, prosimy o dokonanie zamówień u Pani Doroty Lis (tel. 781188089) do niedzieli włącznie. Rada Rodziców

Czytaj więcej