Musical "Dzwonnik z Notre Dame"

17.11 uczniowie kl.3a i 3b z naszej Szkoły mieli okazję zasmakować teatralnych wrażeń dzięki aktorom z Teatru Muzycznego FORTE, którzy przyjechali ze swoimi przedstawieniami do Kościana. Uczniowie obejrzeli pouczający musical "Dzwonnik z Notre Dame", przekonując się, że w człowieku naprawd…

Czytaj więcej
Narodowe Święto Niepodległości- akademia

11 listopada świętowaliśmy 104 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczysta gminna akademia pod hasłem "Wolność kocham i rozumiem" została przygotowana przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem nauczycieli : Joanny Kycia i Elżbiety Grzana

Czytaj więcej
Spotkanie z Panią Dietetyk

9 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu z Panią Dietetyk Anetą Tomczak-Gorzelniak. Celem spotkania było zwrócenie uwagi na prawidłowe odżywianie się i zdrowy styl życia. Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się jak wygląda dobrze skomponowany pierwszy posiłek, którym jest…

Czytaj więcej
„Szkoła do hymnu”

#SzkołaDoHymnu Podobnie jak w ubiegłych latach nasza szkoła wzięła udział w kolejnej edycji akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”. Dzisiaj wspólnie odśpiewaliśmy hymn narodowy w ostatni dzień roboczy przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11.

Czytaj więcej
Uwaga!

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu na: "Kompozycję jesienną z dynią w roli głównej" Wyniki są oparte na danych odczytanych w sobotę dn. 29.10.2022r. g. 15.06 Gratulujemy serdecznie! Nagrody zostaną wręczone w przyszłym tygodniu. M. Hanusek-Czajka A. Bożek

Czytaj więcej
14 października 2022

14 października Szkoła Podstawowa w Wijewie obchodziła święto swojego patrona Króla Stanisława Leszczyńskiego. Nadanie imienia szkole miało miejsce dokładnie rok temu. Przy okazji uczciliśmy też święto wszystkich pracowników oświaty czyli Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystą akademię przygotowali uc…

Czytaj więcej